Pozor: Z technických důvodů jsou do 30. 6. 2023 uzavřeny obě wellness místnosti.

TEEEEST
V zimě

V zimě

Dárkové poukazy +420 775 111 728 info@resortvrchlabi.cz

Ty nejlepší lyžařské areály na dosah ruky

jarní prázdniny 2022

skibusy

Stačí si jen vybrat

Náš resort je umístěn na strategickém místě ve Vrchlabí, odkud je to coby kamenem dohodil na nejlepší české sjezdovky. Nejbližší je dozajista ski areál Kněžický Vrch, kde si na své přijdou jak děti, tak rodiče.  Nejbližší je dozajista ski areál Kněžický Vrch, kde si na své přijdou jak děti, tak rodiče. Za pouhých pár minut jízdy dorazíte do moderního skiareálu Herlíkovice-Bubákov, kde vás čeká 12 km sjezdovek různé obtížnosti, tak aby se žádný člen rodiny nenudil.

Milovníci luxusu se mohou vydat do nejlepšího českého lyžařského střediska, skiareálu Špindlerův Mlýn, kde se bude líbit nejen profesionálům, ale i začátečníkům. A pro ty nejodvážnější jsou zde otevřené snowparky a ledolezecká stěna.

Sezóna trvá pět měsíců!

Na dosah ruky se nachází SkiResort Černá hora – Pec, kde vás čeká 41 km sjezdovek a lyžařských cest v celkem pěti vzájemně propojených areálech. V areálu Černý Důl si skvěle zalyžují rodiny s dětmi. Jednotlivé areály využívají pokročilých technik umělého zasněžování a mohou se chlubit nejdelší lyžařskou sezónou v ČR.

Mezi další kvalitní horská střediska v okolí patří jednoznačně skiareál Harrachov, který se kromě sjezdovek a běžeckých tras pyšní také skokanskými můstky, či skiareál Rokytnice nad Jizerou.

Pokud jste se s lyžemi či snowboardem ještě neseznámili, případně potřebujete potrénovat, ve většině skiareálů najdete lyžařské školy, které z vás udělají hvězdu sjezdovky. Například sportovní a vzdělávací agenturu Yellow Point ve Špindlerově Mlýně.Dalším výborným areálem pro děti a začátečníky je lyžařský areál ve Strážném se čtyřmi sjezdovkami a s dětským vlekem.

Využijte turistického průvodce po okolí, ve kterém naleznete mnoho užitečných informací o sjezdovkách, záznamy z kamer, údaje o počasí a mnoho dalšího.

lanovky Krkonoše

Herlíkovice ceník zima 2022

Strážné ceník zima 2022

ŠM ceník zíma 2022

 

sleva pro naše klienty: 10% škola a půjčovna Ski Lenka