V zimě

V zimě

Dárkové poukazy +420 775 111 728 info@resortvrchlabi.cz

Ty nejlepší lyžařské areály na dosah ruky

Jarní prázdniny 2024

Skibusy

Stačí si jen vybrat – zimní sezóna trvá pět měsíců!

Náš resort je umístěn na strategickém místě ve Vrchlabí, odkud to máte coby kamenem dohodil na nejlepší české sjezdovky. Spokojení tu budou lyžaři, snowboardisté i další milovníci zimních sportů. Nejbližší je dozajista ski areál Kněžický Vrch, kde si na své přijdou jak děti, tak rodiče. Za pár minut jízdy dorazíte do moderního skiareálu Herlíkovice-Bubákov, kde vás čeká 12 km sjezdovek pro jezdce všech kategorií. Pokud toužíte po luxusu, vydejte se do věhlasného českého lyžařského střediska, skiareálu Špindlerův Mlýn. Pro ty nejodvážnější jsou zde otevřené snowparky i ledolezecká stěna.

Poblíž se nachází také SkiResort Černá hora – Pec, kde vás čeká 41 km sjezdovek a lyžařských cest v celkem pěti vzájemně propojených areálech. V areálu Černý Důl si skvěle zalyžují rodiny s dětmi. Jednotlivá střediska využívají pokročilých technik umělého zasněžování a mohou se chlubit nejdelší lyžařskou sezónou v ČR. Mezi další kvalitní horská střediska v okolí patří jednoznačně skiareál Harrachov, který se kromě sjezdovek a běžkařských tras pyšní také skokanskými můstky. V neposlední řadě za návštěvu stojí skiareál Rokytnice nad Jizerou.

Pokud jste se s lyžemi či snowboardem ještě nespřátelili nebo potřebujete ještě potrénovat, ve většině skiareálů najdete lyžařské školy, které z vás udělají hvězdu sjezdovky. Za zmínku stojí sportovní a vzdělávací agentura Yellow Point ve Špindlerově Mlýně. Dalším výborným areálem pro děti a začátečníky je lyžařský areál ve Strážném se čtyřmi sjezdovkami a s dětským vlekem.

Využijte turistického průvodce po okolí, ve kterém naleznete mnoho užitečných informací o sjezdovkách, záznamy z kamer, údaje o počasí a mnoho dalšího.

Lanovky Krkonoše

Herlíkovice ceník zima 2023

Strážné ceník zima 2023

Škola a půjčovna Ski Lenka