Léto

Léto

Dárkové poukazy +420 775 111 728 info@resortvrchlabi.cz

KRKONOŠE NA KOLE I PĚŠKY

Krkonoše jsou skvělým místem pro náročnější vysokohorskou turistiku i pro příjemné pěší výlety oslnivou přírodou. Na cyklisty v okolí čekají desítky kilometrů cyklostezek různé délky a úrovně. Můžete dojet třeba do Špindlerova Mlýna, projít si krásnou kolonádu Jánských lázní, nebo zajet pozdravit zvířátka do králodvorské ZOO. Vychutnejte si výhled na Krkonoše z rozhledny Žalý a z rozhledny U Borovice se pokochejte vrcholky Orlických hor. Vydejte se na oblíbenou Stezku Korunami stromů nebo si vyšlápněte na naši nejvyšší horu – Sněžku.

Ani samotná lyžařská střediska přes léto nespí a nabízejí spoustu aktivit pro horké prázdninové dny. V Rokytnici nad Jizerou vás čeká lanový park a bikepark a v resortu Černá hora – Pec pod Sněžkou si užijete nádherné procházky. Krom Sněžky můžete třeba na rozhlednu Hnědý vrch. A pokud vás láká jízda na tříkolkách či půjčovna loděk, vyrazte do Špindlerova Mlýna.

Vaše ratolesti se skvěle vyřádí na letteringovém hřišti v Medvědíně s obrovským množstvím skluzavek, prolézaček nebo lezeckých stěn v rámci projektu Medvědí cesta. Skvělou zábavu nabízí také Krakonošův palouček se zábavnými klouzačkami a houpačkami. S dětmi můžete vyrazit také do lanového centra Harrachov nebo se projet na koni v jízdárně Kněžická chalupa.

Milovníci golfu si jistě rádi procvičí údery například v golfovém klubu Prosečnégolfovém klubu Mladé Buky nebo v golfovém klubu Semily.

Využijte turistického průvodce po okolí, ve kterém naleznete mnoho užitečných tipů na cyklotrasy, horské túry a mnoho dalšího.

Tipy na jarní výlety

Cyklotrasy Krkonoše

Cyklobusy 2022

Exkluzivní sleva 10 % pro naše hosty na zapůjčení elektrokol. Pan Hák kola přiveze, seřídí a platit můžete pohodlně platební kartou.