Léto

Léto

Dárkové poukazy +420 775 111 728 info@resortvrchlabi.cz

Krkonoše na kole i pěšky

Krkonoše jsou skvělým místem jak pro náročnější vysokohorskou turistiku, tak pro příjemné pěší výlety oslnivou Krkonošskou přírodou. Na cyklisty v okolí čekají desítky kilometrů cyklostezek odlišné úrovně a délky. Můžete dojet třeba do Špindlerova Mlýna, projít si krásnou kolonádu Jánských lázní, či třeba přijďte pozdravit zvířátka do Královodvorské Zoo.

Jarní výlety

Cyklotrasy Krkonoše

cyklobusy 2022

Vychutnejte si výhled na Krkonoše z rozhledny Žalý a z rozhledny U Borovice pak zahlédnete i dramatické vrcholky Orlických hor. Vydejte se na oblíbenou Stezku Korunami stromů nebo si vyšlápněte na Sněžku.

Ani samotná lyžařská střediska přes léto nespí a chystají spoustu aktivit pro horké prázdninové dny. V Rokytnici nad Jizerou vás čeká lanový park a bikepark a v resortu Černá hora – Pec pod Sněžkou si zase užijete nádherné procházky jak na Sněžku, tak třeba na rozhlednu Hnědý vrch. A pokud vás láká jízda na tříkolkách či půjčovna loděk, vyrazte do Špindlerova Mlýna.

Vaše ratolesti se skvěle vyřádí na letteringovém hřišti v Medvědíně s obrovským množstvím skluzavek, prolézaček nebo lezeckých stěn Medvědí cesta. Skvělou zábavu nabízí také Krakonošův palouček se zábavnými klouzačkami a houpačkami. S dětmi můžete také vyrazit do a lanového centra Harrachov nebo se projet na koni v jízdárně Kněžická chalupa.

Pokud holdujete golfu a nestačí vám trénování na našem golfovém simulátoru, můžete procvičit údery i v praxi přímo na hřišti. Vynikající terén nabízí golfový klub Prosečné, golfový klub Mladé Buky či golfový klub Semily.

Využijte turistického průvodce po okolí, ve kterém naleznete mnoho užitečných tipů na cyklotrasy, horské túry a mnoho dalšího.

zapůjčení elektrokol - Martin Hák - 10% sleva pro naše hosty. Pan Hák kola přiveze, seřídí a platit můžete pohodlně platební kartou. 

Přejít na průvodce Hořejším Vrchlabím