O resortu

O resortu

Dárkové poukazy +420 775 111 728 info@resortvrchlabi.cz

Resort Vrchlabí se nachází, jak název napovídá, v kouzelném horském městě Vrchlabí na úpatí Krkonoš. Svým hostům nabízí veškerý komfort pro nezapomenutelné zážitky. V našich luxusních apartmánech naleznete vše, co můžete potřebovat pro dokonalou dovolenou plnou odpočinku i aktivní zábavy.

Všechny apartmány jsou krásně prostorné, vzdušné a moderně zařízené. Převládají v nich decentní pastelové barvy v kombinaci s přírodními materiály a z oken se nabízí nádherný výhled na vrcholky hor.

Resort vám zároveň nabízí služby soukromého wellness s vířivkou, finskou saunou a infrasaunou, Kneippovým chodníkem, zážitkovou sprchou a relaxační místností. Není nic lepšího než se po dlouhé túře či celodenním lyžování pořádně prohřát v sauně a odpočinout si ve vířivce se sklenkou dobrého vína. To najdete v bohatě zásobené ledničce na recepci.

Veškeré informace o okolí, nejbližších sjezdovkách, turistických trasách a cyklotrasách, záznamy z kamer, údaje o počasí a mnoho dalšího naleznete v turistickém průvodci.

Úklid apartmánů během pobytu neprobíhá tzn. ručníky ani ložní prádlo se nemění.

Pobyt s domácími mazlíčky není povolen.

V domě platí noční klid v čase 22:00 - 7:00 hodin.

V Resortu Vrchlabí najdete ideální podmínky pro načerpání sil a dobití potřebné energie.

Přejít na průvodce Hořejším Vrchlabím

Recepce

Náš profesionálně proškolený personál je vám k dispozici denně od 15 do 21 hodin. Můžete se na něj obrátit v případě potřeby zakoupení drobného zboží, rezervace soukromého wellness nebo s jakýmkoliv vaším dotazem či přáním. Se vším vám rádi a ochotně pomůžeme.

Parkování

Každý jednotlivý apartmán má zabezpečené parkovací místo na našem soukromém parkovišti. U vybraných apartmánů je k dispozici garáž. Prohlédněte si mapu parkoviště.

zobrazit mapu parkování

Wellness

Wellness je ideálním místem pro dokonalou a ničím nerušenou relaxaci. Odpočiňte si ve vířivce, infrasauně nebo finské sauně. Vyzkoušejte také Kneippův chodník nebo zážitkovou sprchu. Konkrétní čas, ve kterém byste rádi wellness navštívili, si rezervujte předem na recepci. Po předchozí rezervaci můžete wellness navštívit i v případě, že nejste hosty Resortu.

ceník

SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST

Hledáte místo pro teambuilding, konferenci, společnou snídani, nebo Aprés Ski večírek? Vybavená multifunkční místnost je vám plně k dispozici. Prostor pojme až 20 osob a lze jej využít pro školení, jógová cvičení nebo promítání filmu.

ÚSCHOVNA KOL A LYŽÍ

Během pobytu máte k dispozici prostor soukromé sklepní kóje, kde naleznete držák na kola či lyže, včetně vyhřívaného držáku na lyžáky. Kóje je dostatečně prostorná na uskladnění veškerého vybavení. V zimní sezoně jsou pro hosty připraveny boby a sáňky k zapůjčení.

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

V rámci areálu se nachází také dětské hřiště, které je bezpečně oplocené a z některých apartmánů na něj máte i výhled. Své ratolesti tak budete mít při hrátkách vždy pod dohledem a v bezpečí.

SKIBUSY A CYKLOBUSY

Nezdráhejte se využít městské hromadné dopravy Vrchlabí, která je zajištěna nízkopodlažními elektrobusy. V zimě máte k dispozici také skibus do lyžařských areálů v Herlíkovících a Špindlerově mlýně. V létě je pak možné využít cyklobusy.