O resortu

O resortu

+420 775 111 728 info@resortvrchlabi.cz

Resort Vrchlabí leží v malebném horském městečku Vrchlabí v Krkonoších a nabízí veškerý komfort pro nezapomenutelnou dovolenou. V nadstandardně vybavených apartmánech najdete všechno, co můžete k příjemnému odpočinku potřebovat. Zajistí vám maximální pohodlí a klid k relaxaci. Apartmány mají efektivní podlahové vytápění, které se dá regulovat na dálku, stejně tak je možné dálkově kódovat vstupní dveře.

Všechny apartmány jsou vybaveny centrální rekuperací a jsou prostorné, vzdušné a moderně zařízené. Podlahy jsou z kvalitního masivního dřeva a nechybí ani kuchyňská linka. Převládají decentní pastelové barvy a přírodní materiály a z oken se nabízí nádherný výhled na okolní hory. Zkrátka ideální prostředí k odpočinku.

Apartmány jsou vybaveny moderními spotřebiči a samozřejmostí je moderní televize a přístup na wifi.Úklid apartmánů během pobytu  neprobíhá tzn. ručníky ani ložní prádlo se nemění.

Ke každému apartmánu zároveň náleží vlastní parkovací místo přímo v areálu a sklepní kóje s držákem na lyže a kola a vyhřívaným držákem na lyžáky.

Resort vám zároveň nabízí služby soukromého wellness s vířivkou, finskou saunou, Kneippovým chodníkem, zážitkovou sprchou a relaxační místností. Není nic lepšího než se po dlouhé túře či celodenním lyžování pořádně prohřát v sauně a odpočinout si ve vířivce se sklenkou dobrého vína. To si můžete pořídit v bohatě zásobené ledničce na recepci. K dispozici vám je také golfový simulátor, kde si můžete zahrát nejen golf, ale také fotbal či fotbalgolf.

Resort Vrchlabí zkrátka nabízí veškerý komfort a luxus, který si na své dovolené můžete přát.

Využijte turistického průvodce po okolí, ve kterém naleznete mnoho užitečných informací o sjezdovkách, záznamy z kamer, údaje o počasí, turistické trasy a cyklotrasy a mnoho dalšího.

V domě platí noční klid v čase 22:00 - 7:00 hodin.

Přejít na průvodce Hořejším Vrchlabím