Pozor: Z technických důvodů jsou do 30. 6. 2023 uzavřeny obě wellness místnosti.

TEEEEST
O resortu

O resortu

Dárkové poukazy +420 775 111 728 info@resortvrchlabi.cz

Resort Vrchlabí leží v malebném horském městečku Vrchlabí v Krkonoších a nabízí veškerý komfort pro nezapomenutelnou dovolenou. V nadstandardně vybavených apartmánech najdete všechno, co můžete k příjemnému odpočinku potřebovat. Zajistí vám maximální pohodlí a klid k relaxaci. Apartmány mají efektivní podlahové vytápění, které se dá regulovat na dálku, stejně tak je možné dálkově kódovat vstupní dveře.

Všechny apartmány jsou vybaveny centrální rekuperací a jsou prostorné, vzdušné a moderně zařízené. Podlahy jsou z kvalitního masivního dřeva a nechybí ani kuchyňská linka. Převládají decentní pastelové barvy a přírodní materiály a z oken se nabízí nádherný výhled na okolní hory. Zkrátka ideální prostředí k odpočinku.

Apartmány jsou vybaveny moderními spotřebiči a samozřejmostí je moderní televize a přístup na wifi.Úklid apartmánů během pobytu  neprobíhá tzn. ručníky ani ložní prádlo se nemění.

Ke každému apartmánu zároveň náleží vlastní parkovací místo přímo v areálu a sklepní kóje s držákem na lyže a kola a vyhřívaným držákem na lyžáky.

Resort vám zároveň nabízí služby soukromého wellness s vířivkou, finskou saunou, Kneippovým chodníkem, zážitkovou sprchou a relaxační místností. Není nic lepšího než se po dlouhé túře či celodenním lyžování pořádně prohřát v sauně a odpočinout si ve vířivce se sklenkou dobrého vína. To si můžete pořídit v bohatě zásobené ledničce na recepci. K dispozici vám je také golfový simulátor, kde si můžete zahrát nejen golf, ale také fotbal či fotbalgolf.

Resort Vrchlabí zkrátka nabízí veškerý komfort a luxus, který si na své dovolené můžete přát.

Využijte turistického průvodce po okolí, ve kterém naleznete mnoho užitečných informací o sjezdovkách, záznamy z kamer, údaje o počasí, turistické trasy a cyklotrasy a mnoho dalšího.

Pobyt s domácími mazlíčky není povolen.

V domě platí noční klid v čase 22:00 - 7:00 hodin.

Přejít na průvodce Hořejším Vrchlabím

RECEPCE

RECEPCE 7 DNÍ V TÝDNU

PROVOZ RECEPCE OMEZEN dle obsazenosti.

Aktuální informace pro klienty se nachází přímo v prostoru recepce. 

Naše recepce je otevřená denně od 15:00 do 21:00. Kromě klasických služeb máte na recepci možnost zakoupit si kapsle do myčky, lahodné vychlazené víno, kávové kapsle a další drobný prodej. Můžete si zde také zarezervovat privátní wellness či golfový simulátor. Na recepci vám rádi zavoláme skibus, doporučíme půjčovnu sportovních potřeb, zařídíme rezervace a další služby. V případě jakýchkoliv dotazů nám napište, rádi Vám vše vysvětlíme :-)

 

Wellness

SOUKROMÉ WELLNESS

Zrelaxujte se v jednom z našich privátních wellness center a užijte si chvilku pro sebe. Můžete zde navštívit finskou saunu, vířivku s infrasaunou, zážitkovou sprchu či Kneippův chodník. Nebo se můžete dokonale uvolnit v naší relaxační místnosti. K dispozici nabízíme tři samostatná wellness, ve kterých si můžete užít nerušený relax.

ceník

GOLFOVÝ SIMULÁTOR

GOLFOVÝ SIMULÁTOR

Zarezervujte si místo na soukromém golfovém simulátoru a procvičte si údery. Máte také možnost vyzkoušet si zde fotbal či potrénovat fotbalgolf.

ceník

KOLÁRNA/LYŽÁRNA

Během vašeho pobytu máte možnost využít prostor soukromé sklepní kóje, kde naleznete držák na kola a lyže či vyhřívaný držák na lyžáky. Kóje je dostatečně prostorná na uskladnění dalšího zimního vybavení. Pro hosty jsou připraveny boby a sáňky pro děti.

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

Přímo v oploceném areálu resortu se nachází dětské hřiště, ze kterého je například z apartmánu 3+kk přímo vidět. Své ratolesti proto budete moci mít vždy pod dohledem a můžete mít jistotu, že jsou v pořádku a v bezpečí.

SKIBUSY CYKLOBUSY

SKIBUSY A CYKLOBUSY

Celé Vrchlabí je propojeno městskou hromadnou dopravou, kterou zajišťují nízkopodlažní elektrobusy. V zimě je k dispozici skibus do areálů v Herlíkovicích a ve Špindlerově mlýně. V létě město nabízí nízkopodlažní cyklobusy.